SiS Pro Bio+ Kapsule

SiS Pro Bio+ Kapsule
Výrobca: SIS
Model: 30 kapsúl
Kód: SIS131338
Dostupnosť: 1 ks
Cena: 49.90 €
Bez DPH: 41.58 €
Množstvo:  
   - alebo -   

SiS Pro Bio+ Kapsule

SiS PRO BIO + kapsule – výživový doplnok.
30 kapsúl. Kapsuly s acido a bifidobaktériámi. Vhodné pre vegánov.

Používanie produktov rady Pro Bio+ je praktický, rýchly, výskumom overený spôsob, ako zvýšiť počet dobrých baktérií vo vašom čreve. Štúdie ukázali, že suplementácia probiotík zvyšuje metabolizmus uhľohydrátov, nielen u vytrvalostných športovcov, čo umožňuje podávať dlhšie výkony na vyššej úrovni.
Zdravá funkcia čriev je nevyhnutná, pokiaľ ide o každodenné zdravie a pohodu, ako aj športový výkon. Mať správnu úroveň črevných baktérií je spojené s niekoľkými zdravotnými výhodami, vrátane chudnutia, zlepšeného trávenia, posilnenej imunitnej funkcie a zníženého rizika niektorých chorôb.

Kapsuly SiS Pro Bio+ sú odborne formulovaný komplex kultúr, ktorý dodáva 42 miliárd CFU živých prospešných baktérií s garantovanou účinnosťou po celú dobu životnosti. Každá kapsula poskytuje kombináciu rôznych druhov s výskumom overených kmeňov baktérií. Jedinečná technológia spracovania Triphase zaisťuje, že živé životaschopné bunky prežijú žalúdok i žlčové kyseliny a dostanú sa do čreva bez poškodenia.

Črevo je kľúčové pre podporu optimálneho zdravia. Obsahuje viac ako 70 % imunitných buniek tela a 10-krát viac baktérií, ako máme buniek v celom tele. Mikroflóra čreva sa skladá z mnohých rôznych druhov baktérií, z ktorých niektoré sa považujú za priateľské a iné za patogénne. Dobré baktérie lemujú stenu čriev a pomáhajú zastaviť toxíny a škodlivé látky prenikať do tela, takže sú dôležité pre optimálne zdravie.

Vhodné pre: vegánov, vegetariánov, bez sóje, bez genetickej modifikácie, bez lepku, bez orechov, bez palmového oleja

Hmotnosť: 16 g

Zloženie: Komplex acidobaktérií a bifidobaktérií (Bifidobacterium bifidum CUL73, Bifidobacterium lactis HN019, Lactobacillus acidophilus La-14, Lactobacillus paracasei CUL08, Lactobacillus acidophilus CUL60, Lactobacillus acidophilus CUL21, Bifidobacterium animalis subsp. lactis CUL34, Lactobacillus rhamnosus CUL63, Bifidobacterium bifidum CUL20), kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, stearan horečnatý).

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 x denne - 1 kapsulu a zapite dostatočným množstvom vody. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie: Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.

 

© Copyright 2012 - 2022. Powered by icart.sk
  Back To Top