SiS Vitamín D3 kapsule

SiS Vitamín D3 kapsule
Výrobca: SIS
Model: 90 tabliet
Kód: SIS250001
Dostupnosť: 1 ks
Cena: 12.90 €
Bez DPH: 10.75 €
Množstvo:  
   - alebo -   

SiS Vitamín D3 kapsule

SiS Vitamín D3 tablety - výživový doplnok
90 tabliet
Hmotnosť: 76 g

SiS Vitamín D3 je navrhnutý ako pohodlný a jednoduchý spôsob na udržanie hladiny vitamínu D3 na správnej úrovni. Vitamín D3 je jedným z najdôležitejších vitamínov. Je spojený s množstvom zdravotných a výkonnostných benefitov: zvýšená kognitívna funkcia, zvýšené vlastnsti imunity, zdravie kostí, funkcia a regenerácia svalov...

Nedostatok vitamínu D3 je bežný u širokej verejnosti aj u športovcov. Čiastočne to môže byť spôsobené, krátkemu pobytu na slnku (najmä vďaka životnému štýlu -veľa času v práci/škole a interiéri), tréningom vo vnútri, ochranným odevom, opaľovacím krémom alebo vedomým vyhýbaním sa slnečnému žiareniu. Všetky tieto faktory znižujú špecifické vystavenie slnku, ktoré telo potrebuje na syntézu vitamínu D3.

Štúdie zistili pozitívne účinky suplementácie vitamínu D3 na zlepšený fyzický výkon a rôzne zdravotné benefity. Presnejšie povedané, suplementácia vitamínu D3 preukázala podporu imunitnej funkcie. Navyše, počas cvičenia je na pracujúci sval kladený stres, čo vedie k rozpadu svalového tkaniva. Adaptívny proces regenerácie svalu podporuje svalovú remodeláciu a vedie k zlepšeniu výkonu. Doplnenie vitamínu D3 taktiež môže mať prospešnú úlohu pri oprave a prestavbe kostrového svalstva.
Dávkovanie: Užívajte 1 tabletu denne s jedlom.

Zloženie: Plnidlo (mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý), vitamín D3 (kolekalciferol), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý, silica, zahusťovadlo (xantánová guma).
Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 tabletu denne a zapite dostatočným množstvom vody. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Upozornenie: Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.

© Copyright 2012 - 2023. Powered by icart.sk
  Back To Top