SiS Immune Tablety pomaranč

SiS Immune Tablety pomaranč
Výrobca: SIS
Model: 20x 4g
Kód: 130940
Dostupnosť: 3-5 dní
Cena: 8.99 €
Bez DPH: 7.49 €
Množstvo:  
   - alebo -   

SiS Immune Tablety pomaranč

SiS IMMUNE s vitamínom C a príchuťou pomaranču – výživový doplnok. So sladidlom.

SiS Immune pomáha podporiť imunitu a tým nášmu telu zabezpečiť dostatočnú ochranu pri zvýšenej záťaži aj po výkone. Balenie 20 šumivých tabliet, ktoré možno ľahko rozpustiť vo vode.
Imunitný systém je systém telesných štruktúr a funkcií, ktoré pomáhajú telu chrániť a bojovať proti ochoreniam . Toto môže byť dlhodobým športovým výkonom narušené a imunitný systém nášho tela môže byť znížený. Telo je potom náchylnejší k infekčným chorobám, baktériám a ďalším chorobám a rekonvalescencia trvá podstatne dlhšie než u bežného človeka.
Ľudský imunitný systém je oslabený zvlášť v období 3-72 hodín po podaní extrémneho športového výkonu, kedy je znížený imunitný systém a stúpa podstatne napr. riziko zvýšenej infekcie horných dýchacích ciest (Urti), čo má vplyv na nos, dutiny a krk. Toto bolo testované na atlétoch pripravujúcich sa na vytrvalostný výkon a po dôkladných testoch môžeme povedať, že športovci užívajúci SIS IMMUNE potrebovali podstatne kratší čas na zotavenie po extrémnych športových výkonoch. Šumivé tablety, ktoré sa ľahko rozpúšťa v čistej vode. Vitamín C (200 mg) a železo (2,5 mg), je známe, že prispievajú k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas a po intenzívnom telesnom cvičení.
Vhodné pre vegánov.

Použitie: Šumivé tablety
Príchuť: Pomaranč
Zloženie: Zloženie: Kyselina citrónová, regulátor kyslosti (hydrogénuhličitan sodný), zvlhčovadlo * (sorbitol), vitamín C (kyselina L-askorbová) 5%, uhličitan sodný, inulín, prírodná aróma, farbivo (cviklová červená), škrob, protihrudkujúca látka (fosforečnan trivápenatý), sladidlo (sukralóza), maltodextrín, železo (citran železnatý), vitamín B2 (riboflavín).
Obsah: 20 x 4,3 g tablety


Odporúčané dávkovanie: Pridajte jednu tabletu (4,3 g) do 500 ml vody a nechajte ju rozpustiť, následne vypite najneskôr do 24 h. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Upozornenie: Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti do 12 rokov. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.

© Copyright 2012 - 2024. Powered by icart.sk
  Back To Top