SiS GO Hydro tablety

SiS GO Hydro tablety
Výrobca: SIS
Model: kola + kofeín 20x4g
Kód: 130921
Dostupnosť: 3-5 dní
Cena: 8.99 €
Bez DPH: 7.49 €
Množstvo:  
   - alebo -   

SiS GO Hydro tablety

Energetický nápoj pre podporu hydratácie vo forme šumivých tabliet obohatený o kofeín.
SiS GO Hydro + kofeín je založený na tabletkách SiS GO Hydro pre účinnú hydratáciu organizmu a zároveň obohatený o 75 mg kofeínu v každej tablete. Vďaka jednoduchosti, šumivé tablety rozpustné v čistej vode predstavujú jednoduché doplnenie vašich elektrolytov, tekutín i kofeínu. Ako už bolo mnohokrát vedecky dokázané prídavok kofeínu zlepšuje výkon a fyzickú i duševnú pohodu. SiS GO Hydro - to je ideálne doplnenie hydratácia bez kalórií.
Prečo SiS GO Hydro + kofeín?
Pri strednej intenzite cvičenia vyprodukuje ľudský organizmus 1-2 litre potu (v tom sú odvádzané okrem tekutín aj pre organizmus dôležité elektrolyty ako sodík, draslík, horčík a iné) za hodinu v závislosti na okolitých podmienkach. Pokiaľ nie je organizmus dostatočne hydratovaný, nastáva dehydratácia, ktorá ovplyvňuje fungovanie ľudského organizmu. V takom prípade stúpa telesná teplota, tep, zvyšuje sa únava, znižuje koncentrácia. SiS GO Hydro ideálne spĺňa požiadavky ľudského organizmu na množstvo sodíka (0,7g / l) a koncentráciu (30mmol / l) oproti čistej vode. Vďaka kofeínu pridanom v tabletách možno ešte efektívnejšie zvýšiť využitie tukov a efektívne šetriť užívanie sacharidov na neskoršiu dobu počas športového výkonu. Kofeín ďalej zlepšuje činnosť mozgu, reakčnú dobu a znižuje naše pocity vynaloženého úsilia počas výkonu, čím vnímame výkon ako jednoduchšie.
Odporúčané použitie: počas športového výkonu konzumujte 250-500 ml za hodinu maximálne 4 tablety za deň, pre zlepšenie hydratácie a zvýšenie energie odporúčame kombinovať s SiS GO Energia, SiS GO Gély a SiS GO tyčinkami. Nepodávajte deťom, mladistvým a tehotným ženám.
Zloženie:
elektrolyty (34%) (hydrogénuhličitan sodný, chlorid sodný, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, fosforečnan vápenatý, uhličitan horečnatý, citran zinočnatý), kyselina citrónová, sorbitol, inulín, maltodextrín, aróma, farba (karamel E150d), kofeín, škrob, sladidlo (sukralóza), vitamíny (pyridoxín hydrochlorid, riboflavín 5 - fosfát, tiamín hydrochlorid)
Nutričné ??informácie:
100g jednej tablete 4,5g
energie 793kj / 190kcal 36kj / 8.5kcal
proteín 0,0g 0,0g
Sacharidov 21g 0,9g
z toho cukry 1,0g 0,1g Tuky 0,0g 0,0g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0g 0,0g
Vláknina 4,4g 0,2g
Sodík 7,7g 30 mmol / 0,3g
Kofeín 75mg 1667mg
Použitie: počas výkonu
Príchuť: kola
Hmotnosť: 90g (jedna tableta = 4,5 g)
Obsah: 20 tabliet

© Copyright 2012 - 2024. Powered by icart.sk
  Back To Top