SiS Daily Omega 3 gélové kapsule

SiS Daily Omega 3 gélové kapsule
Výrobca: SIS
Model: 60 gélových kapsúl
Kód: 131334
Dostupnosť: 3-5 dní
Cena: 15.90 €
Bez DPH: 13.25 €
Množstvo:  
   - alebo -   

SiS Daily Omega 3 gélové kapsule

SiS Denné Omega 3 gélové kapsule – výživový doplnok.
60 gélových kapsúl. Omega 3 rybí olej.

Omega 3 mastné kyseliny sú zlúčeniny, ktoré sa zvyčajne nachádzajú v tučných rybách, z ktorých dve sú dôležité pri dopĺňaní rybieho tuku do vašej každodennej stravy: EPA a DHA. SiS DAILY OMEGA 3 kapsule pozostávajú z 550 mg kombinácie EPA aj DHA, ktoré sú stavebnými kameňmi imunitných buniek, pôsobia ako mediátory zápalu a podporujú kardiovaskulárne zdravie, čo z nich robí skvelý doplnok pre všeobecnú pohodu, ako aj výkonnostné ciele. OMEGA 3 treba dopĺnať pokiaľ nekonzumujete 2 porcie tučných rýb týždenne. 550 mg kombinovanej EPA/DHA, je minimálne množstvo odporúčané pre dobré zdravie.

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 x denne - 1 kapsulu a zapite dostatočným množstvom vody. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Hmotnosť: 82,2 g
Zloženie: Rybí olej bohatý na omega 3 mastné kyseliny obsahujúci EPA A DHA, kapsula (bovinný kolagén, glycerín, voda).
Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Upozornenie: Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.

© Copyright 2012 - 2024. Powered by icart.sk
  Back To Top