SiS Pro Bio+ prášok

SiS Pro Bio+ prášok
Výrobca: SIS
Model: 30 dávok x 10 g
Kód: SIS131344
Dostupnosť: 1 ks
Cena: 35.90 €
Bez DPH: 29.92 €
Množstvo:  
   - alebo -   

SiS Pro Bio+ prášok

SiS PRO BIO+ prášok – výživový doplnok.
Produkt je vo forme prášku. Výživový doplnok s vysokým obsahom vlákniny s L – glutamínom, živými kultúrami a enzýmami.
Balenie obsahuje 30 dávok x 10 g

Používanie produktov rady Pro Bio+ je praktický, rýchly, výskumom overený spôsob, ako zvýšiť počet dobrých baktérií vo vašom čreve. Štúdie ukázali, že suplementácia probiotík zvyšuje metabolizmus uhľohydrátov, nielen u vytrvalostných športovcov, čo umožňuje podávať dlhšie výkony na vyššej úrovni.

Zdravá funkcia čriev je nevyhnutná, pokiaľ ide o každodenné zdravie a pohodu, ako aj športový výkon. Mať správnu úroveň črevných baktérií je spojené s niekoľkými zdravotnými výhodami, vrátane chudnutia, zlepšeného trávenia, posilnenej imunitnej funkcie a zníženého rizika niektorých chorôb.

SiS Pro Bio+ Powder je odborne formulovaná zmes priateľských baktérií, vlákniny, tráviacich enzýmov a glutamínu. Navrhnuté na podporu optimálnej funkcie čriev, každá porcia poskytuje viac ako 5 g vlákniny a 5 miliárd spór tvoriacich sa baktérií.

Črevo je kľúčové pre podporu optimálneho zdravia. Obsahuje viac ako 70 % imunitných buniek tela a 10-krát viac baktérií, ako máme buniek v celom tele. Mikroflóra čreva sa skladá z mnohých rôznych druhov baktérií, z ktorých niektoré sa považujú za priateľské a iné za patogénne. Dobré baktérie lemujú stenu čriev a pomáhajú zastaviť toxíny a škodlivé látky prenikať do tela, takže sú dôležité pre optimálne zdravie.

Hmotnosť: 300 g

Zloženie: Výťažok z koreňa čakanky – inulín (Cichorium Intybus), galaktooligosacharidy s rozpustnou vlákninou (mlieko), L – Glutamín, LactoSpore® (Bacillus coagulans), DigeZyme® (amyláza, laktáza, proteáza, lipáza, celuláza).

Môže obsahovať sóju, vajcia, lepok.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 odmerku (10 g) – 1 x denne s 200 ml studenej vody a miešajte 10 sekúnd prípadne zamiešajte do Vášho obľúbeného SIS nápoja. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie: Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.

© Copyright 2012 - 2022. Powered by icart.sk
  Back To Top